Sklep Deskitarasowe24.pl należy do jednego z największych producentów w Polsce - firmy Andrewex Sp. z o.o. (data powstania: 1988)
Jesteśmy specjalistycznym sklepem internetowy z branży dom & ogród.
 Naszą pasją są deski tarasowe  – wiemy o nich wszystko!


Posiadamy następujące certyfikaty: 

  • FSC
  • ISO 9001:2000 (TUV)
  • IWAY
  • AEO
Nasze produkty dostarczamy między innymi dla: IKEA, HORNBACH, B&Q, ARGOS i wielu innych sieci D-I-Y w całej Europie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi eksperci mogą służyć poradą w doborze desek, ich profilu, koloru czy sposobu montażu.

W naszej ofercie znajdują się deski najwyższej jakości, zarówno te sosnowe, modrzewiowe, kompozytowe jak i egzotyczne.
 Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.
 Dzięki fachowej obsłudze, bardzo dużemu wyborowi, pomocy we wszystkich aspektach technicznych - możesz w prosty i szybki sposób zamówić swój wymarzony taras z dostawą prosto do domu.

Cały nasz asortyment pochodzi od polskich i zagranicznych producentów najwyższej klasy i jest selekcjonowany przez naszych specjalistów , co gwarantuje Tobie zakup sprawdzonego materiału do budowy tarasu.

Zdjęcia zakładu

 ISO 9001 - Certyfikat

Certyfikowany w 2004 roku system zarządzania jakością zgodny z międzynarodowym standardem ISO 9001:2008 umożliwia nam podtrzymanie zaufania obecnych klientów oraz gwarancję dobrej współpracy dla nowych. Weryfikowany okresowo przez międzynarodową firmę certyfikującą system zarządzania stanowi dowód wysokiej jakości naszych produktów.

 

ISO 9001 - Polityka Jakości

 

FSC - Certyfikat

Podstawowy surowiec naszej produkcji - drewno - kupujemy wyłącznie z polskich lasów, prowadzących racjonalną gospodarkę leśną, która zapewnia pełne odnawianie  i stały wzrost zasobów leśnych. Certyfikat FSC® którym legitymujemy się od 2003 r zaświadcza o przestrzeganiu międzynarodowych standardów w tym zakresie.

 

FSC - Deklaracja